Pracujete v marketingu? Ste digitálni nadšenci? Máte skúsenosť s organizáciou eventov? Študujete marketing? Radi si vypočujete know-how iných?

Pozývame vás na event Marketing Sunrise, kde vám predstavíme, ako sa dá úspešne prepojiť digitálny a eventový marketing. Privítame aj Zuzanu Pacákovú, umeleckú riaditeľku Bielej noci, ktorá nám porozpráva svoje skúsenosti s organizáciou tohto multižánrového festivalu v Košiciach i v Bratislave.

Určite sa dozviete aj najnovšie vychytávky z kreatívnej brandže a príbeh vzniku a úspechy našich firiem PS:Digital, PS:Events a PS:Sunrise.

 

Čakáme vás vo štvrtok 24. septembra 2020 od 8:00 v Kulturparku.

Hostia:

Zuzana Pacáková, Biela noc – Zuzana pochádza z Košíc, sedem rokov žila v Paríži, kde vyštudovala koncepciu a riadenie kultúrnych projektov na Sorbonne Nouvelle Paris 3 a kurátorské štúdiá súčasného umenia na Sorbonne Panthéon Paris. Pred desiatimi rokmi na Slovensko priniesla medzinárodný festival umenia Biela noc a pôsobí ako jeho umelecká riaditeľka. V minulosti stála pri organizácii rôznych kultúrnych projektov, ako Cena Oskára Čepana či Košice EHMK 2013.

 

Martin Královič, PS:Events – Martin sa ako jeden z mála na Slovensku venuje manažmentu bezpečnosti davu a podujatí. Na festivale Pohoda 10 rokov šéfoval viac ako 600 dobrovoľníkom. Bol zodpovedný za bezpečnosť na protestoch Za Slušné Slovensko v Bratislave, podieľal sa na bezpečnostných opatreniach podujatí ako Viedenský maratón, festival Pohoda, Uprising či MS v hokeji. Prednáša predmet „Festivalová produkcia“ na JAMU v Brne.

 

Peter Šebo, PS:Digital – Peter je zakladateľ digitálnej agentúry, ktorá je na trhu od roku 2014 a pracuje na digitálnych kampaniach pre klientov ako sú Tatra banka, Dôvera, Rádio Expres, Curaprox a mnohé iné. Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR a prednáša študentom na FMK UCM v Trnave.

 

Lístky v predaji tu ➡️ bit.ly/marketing_sunrise-2

FB event tu ➡️ Marketing Sunrise – Autumn Edition

 

Tešíme sa na vás! 🌅

_____

Model vzdelávacích raňajok je veľmi obľúbený v našej sesterskej firme PS:Digital, ktorá má už za sebou niekoľkoročnú skúsenosť s ich organizáciou v Bratislave. V Košiciach sa budú konať prvýkrát, rešpektujúc aktuálne nariadenia ÚVZ SR.

PS:Digital BreakfastPS:Digital Breakfast 2