Náš tím špecialistov
na digitálny marketing a eventy

V našom digitálnom tíme nájdete špecialistov na digitálny marketing a stratégiu, ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting aj seo. K našej práci patrí aj vzdelávanie seba i trhu v digitálnych novinkách.

V našom eventovom tíme nechýbajú skúsení account manageri, ktorí pre klientov zastrešujú kompletnú organizáciu podujatí – od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu.

Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých partnerstiev.

ps sunrise kto sme tim 2022

Predstavujeme vám PS:Sunrise:

basa okruhlanska ceo

BARBORA OKRUHĽANSKÁ

Founder & Managing Director PS:Sunrise

Barbora pracovala ako odborná redaktorka v mesačníku Stratégie (rubriky Reklama a Digital), potom ako marketingová špecialistka a koordinátorka Academic Programu v softvérovej spoločnosti SAS Slovakia (2011 – 2014). Má skúsenosti s prácou v neziskovom sektore, s organizáciou a manažovaním podujatí a rôznych projektov. Počas materskej dovolenky sa v Košiciach venovala prednášaniu o mediálnej výchove v digitálnom svete a redakčnej činnosti.

tana oravska ppc specialist

TATIANA ORAVSKÁ

Head of Digital

Táňa začínala svoju marketingovú cestu na strane klienta, kde si prešla viacerými pozíciami až zakotvila pri PPC kampaniach, ktoré si zamilovala. Mala príležitosť spravovať väčšie i menšie Facebook, Google i LinkedIn kampane vo viac ako 6-tich krajinách. Ak práve nekliká, trávi čas v prírode s rodinou a psíkom, vzdeláva sa v online marketingu či dobíja energiu na zumbe.

bibi hajdanyova copywriter

BIBIÁNA HAJDANYOVÁ

Copywriter

Bibi vyštudovala dejiny umenia na Masarykovej univerzite v Brne. Rýchlo však zistila, že viac ako učiť sa o umení, ju baví písať a hrať sa s textom. V minulosti písala pre online časopisy zaoberajúcimi sa umením, kultúrou a literatúrou, ale aj pre copywriterské firmy Kreatívne pero a Coolwriters. Dnes má pod palcom v PS:Sunrise všetky copywriterské výstupy a stará sa o kreatívu sociálnych sietí.

david lukac event manager

DÁVID LUKÁČ

Event assistant

Dávidovi sa marketing zapáčil na strednej škole počas pôsobenia v študentskom startupe. Skúsenosti postupne zbieral na medzinárodných hudobných a športových festivaloch, ale aj v zahraničí v medzinárodnom tíme. V mladosti organizoval podujatia ako dobrovoľník a veľakrát si skúsil aj pozíciu účinkujúceho. Pri organizácii dokáže dobre pochopiť všetky zapojené strany, práve preto sa v našej agentúre stará o produkciu ako event assistant.

maros mikita grafik

MAROŠ MIKITA

Graphic designer

Maroš vyštudoval strednú umeleckú školu v Prešove s grafickým zameraním. Hneď po jej skončení zúročil svoje kreatívne schopnosti vo firmách ako 3B a ATAK, v ktorých sa venoval dizajnu športového oblečenia. Svoje grafické zručnosti nadobúdal aj mimo Slovenska, konkrétne v Prahe. Po návrate do svojho rodného mesta pracoval v Nestville Distillery, v ktorom spolu s tímom budoval brand Nestville Whisky. Okrem grafiky sa venuje aj fotografovaniu a tvorbe hudby.

ps sunrise robert ristevy junior marketing specialist

RÓBERT RISTVEY

Marketing Specialist

Robo už na strednej škole organizoval školské aj mimoškolské akcie, a popritom skúmal zákutia sveta techniky. V školskom rádiu naberal skúsenosti na technických pozíciách ako zvukár, hudobný dramaturg či osvetľovač. Svoje záujmy v PS:Sunrise najprv zúročil ako stážista na eventoch, teraz sa v agentúre venuje správe webov a PPC kampaní.

vanda labikova event manager

VANDA LABIKOVÁ

Account Manager

Vanda študovala britskú univerzitu v Prahe, kde sa zaoberala medzinárodným managementom. Už na začiatku štúdia pomáhala organizovať rôzne komorné koncerty pre malé kapely ako brigádnik, neskôr sa uchytila v pražskej eventovej agentúre. Tam sa podieľala na módnych prehliadkach, svadbách alebo slávnostiach pre firmy. Keďže sa v tom videla aj v budúcnosti, začala u nás pracovať ako Account Manager a teraz sa s radosťou vrhá do každej eventovej príležitosti.

juraj karpiel account manager

JURAJ KARPIEL

Account Manager

Juraj sa v Bratislave niekoľko rokov venoval v médiách športovej sfére. Veľké európske a svetové podujatia neskôr zažil aj z pozície manažéra oddelenia médií a marketingu na národnom športovom zväze. Skúsenosti z online prostredia a organizovania eventov dnes využíva v prospech klientov ako account manager.

matej hrebenar copywriter

MATEJ HREBEŇÁR

Copywriter

Matej študoval ekonómiu v domácich Košiciach. Počas štúdia absolvoval viaceré vzdelávacie programy v zahraničí, kedy mu najviac učarovali marketing a behaviorálna ekonómia. Viedol tím spravujúci sociálne siete návštevy pápeža Františka v Košiciach. Po tejto skúsenosti prestúpil do našej agentúry, kde sa primárne stará o tvorbu obsahu pre klientov. Roky sa aktívne venuje dobrovoľníctvu a pohybuje sa aj v športových sférach.

ps sunrise martin ivan marketing specialist

MARTIN IVAN

Marketing Specialist

Majo sa k marketingu dostal, keď ho okolnosti priviedli k zmene pôvodného zamerania. Vtedy objavil svet PPC, v ktorom sa v momente našiel. Po absolvovaní akreditovaných kurzov si vybral našu agentúru a dnes ako PPC specialista využíva svoje technické zručnosti pri správe PPC kampaní. Voľný čas rád trávi na rybách alebo pri hokeji.

ps sunrise marianna sedrovicova Account Manager

MARIANNA SEDROVIČOVÁ

Account Manager

Mery sa po škole rozhodla okúsiť atmosféru Bratislavy, kde 5 rokov pracovala ako HR a projekt manažér. Na týchto pozíciách dostala možnosť nakuknúť do sveta offline aj online marketingu, ktorý jej učaroval natoľko, že o ďalšom smerovaní nebolo pochýb. Po návrate na rodný východ začala svoje skúsenosti úročiť u nás v agentúre ako account manager. Vo voľnom čase ju nájdete pri dobrej knihe s kvalitnou kávou v ruke.

katka candova social media manager

KATARÍNA ČANDOVÁ

Social media specialist

Katka vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Má skúsenosti s organizovaním a manažovaním neziskových a charitatívnych podujatí, externou správou sociálnych sietí pre malé firmy a redakčnou činnosťou (Denník Korzár, 2018). V roku 2020 začínala v PS:Sunrise ako stážistka, dnes pôsobí na pozícií Social media specialist.

ps sunrise dominika copjanova social media coordinator

DOMINIKA ČOPJANOVÁ

Social media coordinator

Domi už počas strednej školy pracovala v dobrovoľníckej organizácii, kde pripravovala a zabezpečovala rôzne aktivity a podujatia pre deti. Táto skúsenosť ju nasmerovala na štúdium pedagogiky a po jeho skončení pracovala na súkromnej škole ako učiteľka. Keď sa na materskej dovolenke angažovala v manažovaní materského centra, začala sa zaujímať o grafický dizajn a správu sociálnych sietí. A keďže sa v tom našla, teraz spravuje sociálne siete u nás. Aktuálne je na materskej dovolenke.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.