Náš tím špecialistov
na digitálny marketing a eventy

V našom digitálnom tíme nájdete špecialistov na digitálny marketing a stratégiu, ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting aj seo. K našej práci patrí aj vzdelávanie seba i trhu v digitálnych novinkách.

V našom eventovom tíme nechýbajú skúsení account manageri, ktorí pre klientov zastrešujú kompletnú organizáciu podujatí – od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu.

Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých partnerstiev.

Predstavujeme vám naše vedenie:

PS Sunrise CDO a specialista na Facebook a digitalny marketing Barbora Okruhlanska

BARBORA OKRUHĽANSKÁ

Founder & Managing Director PS:Sunrise

Barbora pracovala ako odborná redaktorka v mesačníku Stratégie (rubriky Reklama a Digital), potom ako marketingová špecialistka a koordinátorka Academic Programu v softvérovej spoločnosti SAS Slovakia (2011 – 2014). Má skúsenosti s prácou v neziskovom sektore, s organizáciou a manažovaním podujatí a rôznych projektov. Počas materskej dovolenky sa v Košiciach venovala prednášaniu o mediálnej výchove v digitálnom svete a redakčnej činnosti.

PS Sunrise Founder Peter Sebo

PETER ŠEBO

Founder & Chief Digital Officer PS:Digital

Peter pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines) či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

PS Sunrise Martin Kralovic

MARTIN KRÁLOVIČ

Founder & Head of Production PS:Events

Martin začínal s eventami ako 15-ročný v Trnave. Podieľal sa na viacerých slovenských festivaloch a koncertoch The Cranberries či Andrea Bocelliho. Na festivale Pohoda je šéfom viac ako 600 dobrovoľníkov. Ako jeden z mála na Slovensku sa venuje bezpečnosti na podujatiach a je držiteľom titulu „Foundation Degree in Crowd Safety Management“ a certifikátu „Event Safety & Security Management“.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.