Náš tím špecialistov
na digitálny marketing a eventy

V našom digitálnom tíme nájdete špecialistov na digitálny marketing a stratégiu, ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting aj seo. K našej práci patrí aj vzdelávanie seba i trhu v digitálnych novinkách.

V našom eventovom tíme nechýbajú skúsení account manageri, ktorí pre klientov zastrešujú kompletnú organizáciu podujatí – od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu.

Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých partnerstiev.

Predstavujeme vám PS:Sunrise:

ps sunrise barbora okruhlanska founder

BARBORA OKRUHĽANSKÁ

Founder & Managing Director PS:Sunrise

Barbora pracovala ako odborná redaktorka v mesačníku Stratégie (rubriky Reklama a Digital), potom ako marketingová špecialistka a koordinátorka Academic Programu v softvérovej spoločnosti SAS Slovakia (2011 – 2014). Má skúsenosti s prácou v neziskovom sektore, s organizáciou a manažovaním podujatí a rôznych projektov. Počas materskej dovolenky sa v Košiciach venovala prednášaniu o mediálnej výchove v digitálnom svete a redakčnej činnosti.

ps sunrise tatiana oravska digital marketing specialist

TATIANA ORAVSKÁ

Digital marketing specialist

Táňa začínala svoju marketingovú cestu na strane klienta, kde si prešla viacerými pozíciami až zakotvila pri PPC kampaniach, ktoré si zamilovala. Mala príležitosť spravovať väčšie i menšie Facebook, Google i LinkedIn kampane vo viac ako 6-tich krajinách. Ak práve nekliká, trávi čas v prírode s rodinou a psíkom, vzdeláva sa v online marketingu či dobíja energiu na zumbe.

ps sunrise bibiana hajdanyova copywriter

BIBIÁNA HAJDANYOVÁ

Copywriter

Bibi vyštudovala dejiny umenia na Masarykovej univerzite v Brne. Rýchlo však zistila, že viac ako učiť sa o umení, ju baví písať a hrať sa s textom. V minulosti písala pre online časopisy zaoberajúcimi sa umením, kultúrou a literatúrou, ale aj pre copywriterské firmy Kreatívne pero a Coolwriters. Dnes má pod palcom v PS:Sunrise všetky copywriterské výstupy a stará sa o kreatívu sociálnych sietí.

ps sunrise david lukac event assistent

DÁVID LUKÁČ

Event assistant

Dávidovi sa marketing zapáčil na strednej škole počas pôsobenia v študentskom startupe. Skúsenosti postupne zbieral na medzinárodných hudobných a športových festivaloch, ale aj v zahraničí v medzinárodnom tíme. V mladosti organizoval podujatia ako dobrovoľník a veľakrát si skúsil aj pozíciu účinkujúceho. Pri organizácii dokáže dobre pochopiť všetky zapojené strany, práve preto sa v našej agentúre stará o produkciu ako event assistant.

ps sunrise dominika copjanova social media coordinator

DOMINIKA ČOPJANOVÁ

Social media coordinator

Domi už počas strednej školy pracovala v dobrovoľníckej organizácii, kde pripravovala a zabezpečovala rôzne aktivity a podujatia pre deti. Táto skúsenosť ju nasmerovala na štúdium pedagogiky a po jeho skončení pracovala na súkromnej škole ako učiteľka. Keď sa na materskej dovolenke angažovala v manažovaní materského centra, začala sa zaujímať o grafický dizajn a správu sociálnych sietí. A keďže sa v tom našla, teraz spravuje sociálne siete u nás.

ps sunrise maros mikita graphic designer

MAROŠ MIKITA

Graphic designer

Maroš vyštudoval strednú umeleckú školu v Prešove s grafickým zameraním. Hneď po jej skončení zúročil svoje kreatívne schopnosti vo firmách ako 3B a ATAK, v ktorých sa venoval dizajnu športového oblečenia. Svoje grafické zručnosti nadobúdal aj mimo Slovenska, konkrétne v Prahe. Po návrate do svojho rodného mesta pracoval v Nestville Distillery, v ktorom spolu s tímom budoval brand Nestville Whisky. Okrem grafiky sa venuje aj fotografovaniu a tvorbe hudby.

ps sunrise katarina candova social media specialist

KATARÍNA ČANDOVÁ

Social media specialist

Katka vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Má skúsenosti s organizovaním a manažovaním neziskových a charitatívnych podujatí, externou správou sociálnych sietí pre malé firmy a redakčnou činnosťou (Denník Korzár, 2018). V roku 2020 začínala v PS:Sunrise ako stážistka, dnes pôsobí na pozícií Social media specialist. Aktuálne je na materskej dovolenke.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.