Naše know-how k vašim službám

Postaráme sa o vašu digitálnu komunikáciu, správu sociálnych sietí, radi vám pomôžeme so špecifickými online zadaniami.

Pripravíme pre vás jedinečný event. Zabezpečíme komplexnú organizáciu a produkciu najrôznejších podujatí.

PS Sunrise Nase sluzby digitalnej a eventovej agentury

Naše know-how k vašim službám

Postaráme sa o vašu digitálnu komunikáciu, správu sociálnych sietí, radi vám pomôžeme so špecifickými online zadaniami.
Pripravíme pre vás jedinečný event. Zabezpečíme komplexnú organizáciu a produkciu najrôznejších podujatí.

Služby nášho digitálneho marketingu

Tvorba digitálnych stratégií

Návrh a realizácia komplexných digitálnych stratégií (internet, mobil, …) zahrňujúcich viacero nástrojov digitálneho marketingu. Digitálne stratégie navrhujeme samostatne, ale aj ako súčasť väčšej komunikačnej stratégie klienta.

Tvorba a správa digitálnych kampaní

Návrh a realizácia kampaní v digitálnom priestore vrátane sieťových kampaní (Facebook, Google, RTB, reklamné siete) a nákupu mediálneho priestoru priamo na internetových portáloch.

Konzultácie digitálnych kampaní

Konzultácie prebiehajúcich kampaní klienta, vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na prípadné zmeny v kampani s dôrazom na efektívne využitie rozpočtu.

Správa Facebook stránok

Denná správa Facebook stránok klientov, výroba obsahu podľa zadanej témy a cieľovej skupiny, priebežná komunikácia s fanúšikmi, návrhy a realizácia súťaží a bonusového obsahu (aplikácie, interaktívne statusy). Priebežné analýzy a vyhodnocovanie aktivity na Facebook stránke, mesačný reporting fungovania Facebook stránky.

Nákup a správa kampaní na Facebooku

Spravovať komerčnú Facebook stránku bez dodatočného rozpočtu na promovanie príspevkov nemá v dnešnej dobe takmer žiadny význam. Naopak, už s pár eurami sa dá na Facebooku dosiahnuť pomerne zaujímavý zásah. Preto našim klientom pomáhame aj s podporou ich Facebook stránok.

Správa firemných profilov na iných sociálnych sieťach

Podobne ako pri Facebooku, sa staráme o profily našich klientov na iných sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, YouTube, Twitter, či Pinterest. Nakoľko však ide o siete s menším zásahom v našich končinách, ich nasadenie a správu odporúčame klientom so špecifickou cieľovou skupinou alebo produktom.

Správa Instagram profilu

Návrh konceptu komunikácie, realizácia a jeho správa. Dôraz na vizuálny obsah, návrh kreatívnych ciest kompozície gridu. Tvorba Instagram Stories a využívanie aktuálnych noviniek, ktoré Instagram ponúka. Súčasťou správy Instagramu je aj podpora jednotlivých príspevkov na feede.

Tvorba marketingových webstránok (microsites), aplikácií

Microsites a aplikácie navrhujeme pre klientov ako súčasť digitálnej stratégie tak, aby podporili cieľ v rámci celej komunikačnej stratégie.

Webová analytika

Presné čísla a neustály prísun dát sú unikátom práve digitálneho marketingu. Ich pochopením a aplikovaním získavajú naši klienti silný nástroj na sledovanie a vyhodnocovanie svojich webov, microsites či kampaní.

SEO, SEM

Relevantná viditeľnosť vo vyhľadávačoch je dnes nevyhnutnosťou. Našim klientom pomáhame prostredníctvom SEO a SEM poraziť ich konkurenciu a dostať weby klientov na čo najvyššie priečky.

PPC kampane (Google)

Pre klientov realizujeme kompletný návrh, realizáciu a vyhodnocovanie PPC kampaní.

Školenia z oblastí digitálneho marketingu

Pre klientov aj partnerov realizujeme školenia a workshopy so špecializáciou na sociálne siete tak, aby rozumeli kontextu ich využitia a boli schopní spravovať si ich aj samostatne. Radi sa podelíme o náš know-how, napríklad aj o tom, ako robiť dobré SEO.

Vytvorenie, správa a realizácia kampane na podporu e-shopu

Návrh stratégie, realizácia a optimalizácia kampane s cieľom podpory predaju e-shopu. Kampane zamerané na zvyšovanie výkonu celého e-shopu alebo konkrétnych produktov a produktových skupín.

Performance kampane

Návrh, príprava a optimalizácia výkonovej kampane zameranej na získavanie konkrétnych cieľov (Leads) na webe klientov alebo mimo webu. Prípadne kampane zameranej na zvyšovanie návštevnosti webu, zvyšovania video zhliadnutí a podobne.

Tvorba a realizácia vizuálnej identity značky v digitálnom priestore

Návrh a realizácia vizuálnej identity značky/vizuálneho štýlu komunikácie v digitálnom priestore na základe špecifík komunikácie na jednotlivých sociálnych sieťach a platformách (Facebook, Instagram, Snapchat a podobne).

Potrebujete zorganizovať
nejaký event?

Malý firemný večierok alebo event pre 50 000 ľudí na otvorenom priestranstve? Povedzte si.

Môžete sa spoľahnúť na to, že dlhoročné skúsenosti nášho tímu vás odbremenia od akýchkoľvek starostí súvisiacich s akciou. Naša práca sa začína zadefinovaním požiadaviek klienta, cieľovej skupiny a základného cieľa/posolstva akcie. Staviame na tom, aby každá akcia mala osobitý charakter, originalitu a vystihovala identitu danej spoločnosti či produktu.

Dôležitá je pre nás tiež dramaturgia a réžia na mieste podujatia.

PS Sunrise Sluzby nasej digitalnej a eventovej agentury

Služby nášho eventového marketingu:

Catering

Občerstvenie a cateringové služby pre každú príležitosť. Využite cateringové služby od profesionálov s viacročnými skúsenosťami. Disponujeme vlastným (in house) cateringom, vďaka čomu máme priamy vplyv na jeho kvalitu, prevedenie či výhodnú cenu.

Music production

Príprava koncertov, festivalov a iných kultúrnych podujatí. Vytvorili sme si dobré vzťahy s mnohými umelcami zo slovenskej aj zahraničnej scény. Nezabúdame ani na kvalitnú hudobnú produkciu. Tú vieme docieliť vďaka skúseným stage manažérom, zvukárom či technikom.

Event safety management

Nielen veľké akcie si vyžadujú veľký dôraz na bezpečnosť a crowd management. Tento dôležitý prvok, ktorý je často podceňovaný, napomáha k plynulosti akcie a v niektorých prípadoch doslova zachraňuje životy. Disponujeme vlastným pracoviskom „control room“ – mobilným operačným strediskom, v rámci ktorého vám vieme prenajať aj mobilný kamerový systém.

Komplexný event management

Spolupráca sa pre nás zorganizovaním a vypracovaní reportu nekončí. Záleží nám na dlhodobom vzťahu a vytváraní partnerstiev s našimi klientami. Poskytujeme komplexný event management. Ten ide ruka v ruke s marketingovou stratégiou danej spoločnosti. Súčasťou našej práce je aj návrh a ponuka netradičných teambuildingových balíčkov, ktoré obohatia vašu firemnú kultúru.

Technické zabezpečenie

Profesionálny zvuk, osvetlenie priestorov, technika v podobe LED obrazoviek, live streaming – to sú faktory, ktoré podporujú myšlienku, poslanie a realizáciu podujatia. Spolupracujeme s profesionálmi v danej oblasti práve preto, aby technické nedostatky nebránili plnohodnotnému zážitku z podujatia.

Creative ideas

Radi vašim korporátnym a B2B eventom prinesieme nové nápady, zaujímavé témy či neočakávané momenty. Netradičné spracovanie tradičných eventov je to, čo spraví vašu akciu nezabudnuteľnou a vďaka zážitkom posilní vzťahy s vašimi zamestnancami či obchodnými partnermi.

Chcete o našich službách vedieť viac?
Kontaktujte nás.