Naše know-how k vašim službám

Postaráme sa o vašu digitálnu komunikáciu. Pre našich klientov denne zastrešujeme online marketing – kampane, weby, copywriting, grafiku, správu sociálnych sietí. Radi vám pomôžeme aj so špecifickými online zadaniami.

Pripravíme pre vás aj jedinečný event. Pracujeme na rôznych produkciách a eventoch na kľúč – od firemného večierku po obrovské eventy na otvorenom priestranstve. Prečítajte si viac.

PS Sunrise Nase sluzby digitalnej a eventovej agentury

Naše know-how k vašim službám

Postaráme sa o vašu digitálnu komunikáciu, správu sociálnych sietí, radi vám pomôžeme so špecifickými online zadaniami.
Pripravíme pre vás jedinečný event. Zabezpečíme komplexnú organizáciu a produkciu najrôznejších podujatí.

Služby nášho digitálneho marketingu

Návrh vizuálnej identity značky

Tvorba vizuálnej identity značky a komunikácie na základe špecifík jednotlivých sociálnych sietí a platforiem (Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, Snapchat a podobne).

Tvorba marketingových stratégií

Návrh a realizácia komplexných digitálnych stratégií zahrňujúcich viacero nástrojov digitálneho marketingu. Tieto stratégie navrhujeme samostatne, ale aj ako súčasť väčšej komunikačnej stratégie klienta.

Konzultácie digitálnych kampaní

Konzultácie prebiehajúcich kampaní klienta, vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na prípadné zmeny v kampani s dôrazom na efektívne využitie rozpočtu.

Správa PPC kampaní

Vytvorenie, optimalizácia a vyhodnocovanie kampaní v digitálnom priestore vrátane sieťových kampaní (Facebook, Google, RTB, reklamné siete) a nákupu mediálneho priestoru priamo na internetových portáloch. Kampane zameriame na zvyšovanie: podpory predaja, návštevnosti webu, výkonu celého e-shopu, konkrétnych produktov či konkrétnych cieľov (Leads) na webe klientov alebo mimo webu.

Správa sociálnych sietí

Denná správa sociálnych sietí klientov ako sú Facebook, Instagram, LinkedIn a iné. V rámci nej navrhujeme a realizujeme kreatívny a vizuálny obsah týchto sietí, pričom sa riadime podľa zadanej témy a cieľovej skupiny. Staráme sa o priebežnú komunikáciu s fanúšikmi, vedieme priebežné analýzy a vyhodnocujeme aktivitu na stránkach a ich fungovanie v mesačnom reportingu.

Sponzorovanie príspevkov na sociálnych sieťach

Spravovať komerčné kampane na sociálnych sieťach bez dodatočného rozpočtu na promovanie príspevkov nemá v dnešnej dobe takmer žiadny význam. Naopak, už s pár eurami sa dá dosiahnuť pomerne zaujímavý zásah. Našim klientom pomáhame aj s podporou ich stránok na sociálnych sieťach.

Tvorba grafiky

Tvorba a realizácia širokého spektra grafických vizuálov, ako sú napríklad billboardy, bannery, letáky, ale aj vizuálny obsah na všetky typy sociálnych sietí.

Copywriting

Tvorba textového obsahu v online priestore, ako sú napríklad texty na sociálnych sieťach, texty na web, články na blog, popisky k produktom, SEO články, PR články či PPC texty.

SEO, SEM

Relevantná viditeľnosť vo vyhľadávačoch je dnes nevyhnutnosťou. Našim klientom pomáhame prostredníctvom SEO a SEM poraziť ich konkurenciu a dostať weby klientov na čo najvyššie priečky.

Tvorba marketingových webových stránok a aplikácií

Pre klientov navrhujeme webové stránky a aplikácie ako súčasť digitálnej stratégie tak, aby podporili jej celkový komunikačný cieľ.

Školenia z oblastí digitálneho marketingu

Ponúkame školenia pre firmy a klientov. Naše kurzy zahŕňajú základy digitálneho marketingu, reklamy na Facebooku, PPC reklamy na Googli, úvod do Google Analytics či oboznámenie so SEO, optimalizáciou pre Google vyhľadávač. Rovnako realizujeme workshopy so špecializáciou na sociálne siete tak, aby naši klienti rozumeli kontextu ich využitia a boli schopní spravovať si ich aj samostatne. Radi sa podelíme o náš know-how.

Naša špeciálka – Mediálna výchova

Venujeme sa prednášaniu a redakčnej činnosti na tému výchovy v digitálnom svete. V projekte DIGITÁLNI RODIČIA Peter Šebo z PS:Digital a Barbora Okruhľanská z PS:Sunrise vydávajú podcast a ponúkajú vzdelávacie kurzy pre rodičov, učiteľov, vychovávateľov, riaditeľov škôl, ale aj workshopy pre žiakov a študentov.

Potrebujete zorganizovať
nejaký event?

Naplánujeme a produkčne zabezpečíme eventy – od malých firemných večierkov až po podujatia s kapacitou 50 000 ľudí na otvorenom priestranstve.

PS Sunrise Sluzby nasej digitalnej a eventovej agentury

Služby nášho eventového marketingu:

Catering

Zabezpečujeme občerstvenie a cateringové služby na každú príležitosť. Náš profesionálny tím sa postará o všetky druhy cateringu – od tradičného cez vegetariánske až po raw, bezlepkové či bezlaktózové menu. Záleží nám na kvalite jedla, prevedení cateringu a klientovej spokojnosti.

Music production

Príprava koncertov, festivalov a iných kultúrnych podujatí. Vytvorili sme si dobré vzťahy s mnohými umelcami zo slovenskej aj zahraničnej scény. Nezabúdame ani na kvalitnú hudobnú produkciu. Tú vieme docieliť vďaka skúseným stage manažérom, zvukárom či technikom.

Event safety management

Nielen veľké akcie si vyžadujú veľký dôraz na bezpečnosť a crowd management. Tento dôležitý prvok, ktorý je často podceňovaný, napomáha k plynulosti akcie a v niektorých prípadoch doslova zachraňuje životy. Disponujeme vlastným pracoviskom „control room“ – mobilným operačným strediskom, v rámci ktorého vám vieme prenajať aj mobilný kamerový systém.

Komplexný event management

Spolupráca sa pre nás zorganizovaním a vypracovaní reportu nekončí. Záleží nám na dlhodobom vzťahu a vytváraní partnerstiev s našimi klientami. Poskytujeme komplexný event management. Ten ide ruka v ruke s marketingovou stratégiou danej spoločnosti. Súčasťou našej práce je aj návrh a ponuka netradičných teambuildingových balíčkov, ktoré obohatia vašu firemnú kultúru.

Technické zabezpečenie

Profesionálny zvuk, osvetlenie priestorov, technika v podobe LED obrazoviek, live streaming – to sú faktory, ktoré podporujú myšlienku, poslanie a realizáciu podujatia. Spolupracujeme s profesionálmi v danej oblasti práve preto, aby technické nedostatky nebránili plnohodnotnému zážitku z podujatia.

Creative ideas

Radi vašim korporátnym a B2B eventom prinesieme nové nápady, zaujímavé témy či neočakávané momenty. Netradičné spracovanie tradičných eventov je to, čo spraví vašu akciu nezabudnuteľnou a vďaka zážitkom posilní vzťahy s vašimi zamestnancami či obchodnými partnermi.

Chcete o našich službách vedieť viac?
Kontaktujte nás.